Facebook Newsletters
Słowacka wersjaAngielska wersjaPolska wersja
Przyjazd: Kalendarz   Wyjazd: Kalendarz   Ilość osób:  
Romantyczny pobyt na zamku
Romantyczny pobyt na zamku

Więcej »

Zwiedzanie ruin zamku i pałacu
Zwiedzanie ruin zamku i pałacu

Więcej »

Zakwaterowanie - Pokoje


Hotel GrandCastle ponúka v tichom prostredí ubytovanie v 15 komnatách (kategórie Premium a Superior). Okrem toho ponúkame aj 4 priestranné luxusné Apartmány, v ktorých sa budete cítiť ako králi. Celková ubytovacia kapacita hotela je 45 osôb.PREMIUM

V kategórii Premium sú jedno a dvojlôžkové izby (28 - 47 m2) s vlastnou kúpeľňou, zariadené štýlovým nábytkom, vybavené LCD televízorom. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácii Magdalena Zai a sú zahrnuté v cene ubytovania. Hotelové Wellness & Spa je tiež zahrnuté v cene ubytovania. V priestoroch hradu a kaštieľa je wifi pripojenie na internet. Sušič na vlasy je v kúpeľni, varná kanvica je na požiadanie.

Celkový počet izieb typu Premium: 7

Cena dla 1 osoby Od 89 € / Noc
Cena dla 2 osób Od 108 € / NocSUPERIOR

V kategórii Superior sú romantické dvojlôžkové izby (37 - 53 m2) s vlastnou kúpeľňou (sprchový kút, vaňa alebo vaňa “na nožičkách”, sušič na vlasy, župan a papučky), ktoré sú zariadené starožitným nábytkom v štýle empír, secesia a biedermayer a vybavené LCD televízorom. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácii Magdalena Zai a sú zahrnuté v cene ubytovania. Hotelové Wellness & Spa je tiež zahrnuté v cene ubytovania. V priestoroch hradu a kaštieľa je wifi pripojenie na internet. Varná kanvica je na požiadanie k dispozícii.

Całkowita ilość pokoi typu superior: 8

Vychutnajte si výnimočnú noc napríklad v Ónyxovej komnate s romantickým nádychom a dívajte sa na ohník v ónyxovom krbe. Doprajte vašim zmyslom relaxovať vo vani „na nožičkách“.

Cena dla 1 osoby Od 109 € / Noc
Cena dla 2 osób Od 138 € / NocAPARTMENT

V kategórii Apartment sú priestrané izby zariadené dobovým nábytkom v štýle empír, secesia a biedermayer. V izbách je LCD televízor, varná kanvica. V kúpeľni je vaňa alebo vaňa „na nožičkách“, sušič na vlasy, župan a papučky. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácii Magdalena Zai (alebo prinesieme raňajky na požiadanie hostí na izbu) a sú zahrnuté v cene ubytovania. Hotelové Wellness & Spa je tiež zahrnuté v cene ubytovania.V priestoroch hradu a kaštieľa je wifi pripojenie na internet.

Całkowita ilość apartamentów: 4

Łukowy apartament

(78 m2)

Klenbový apartmán ponúka príjemný oddych pod stredovekými kamennými klenbami, ktoré vás vtiahnu do čias minulých, až rozprávkových. Atmosféru dopĺňa štýlová kúpeľňa s vaňou na „nožičkách“. Súčasťou apartmánu je aj malá kuchynka.

Cena dla 1 osoby Od 139 € / Noc
Cena dla 2 osób Od 158 € / Noc

Królewski apartament

(65 m2)

je jediná moderne zariadená komnata s luxusným mramorovým krbom a barom, vlastnou terasou a so samostatným vstupom. Nechajte sa hýčkať pohľadom na ruiny gotického hradu priamo z vašej postele.

Cena dla 1 osoby Od 139 € / Noc
Cena dla 2 osób Od 158 € / Noc

Apartament Magdalena Zai

(93 m2)

V bastióne nazvanom podľa grófky Magdaleny Zai, ktorá dala v roku 1601 postaviť kaštieľ, je apartmán s tromi miestnosťami a kúpelňou s vaňou “na nožičkách”. Vstupná miestnosť má ukrytú kuchynku, nasleduje hudobný salónik a rozľahlá spáľňa s klenbami a dobovými kachlami. V apartmáne je plazmový televízor s veľkou obrazovkou a wifi pripojenie na internet.
Tento apartmán poskytuje dokonalé súkromie.

Cena dla 1 osoby Od 139 € / Noc
Cena dla 2 osób Od 158 € / Noc

Apartament Sandorfy

(112 m2)

V bastióne grófa Sándorfyho sa nachádza grandiózna izba s klenbami a obrovskou posteľou. Izba je vybavená plazmovým televízorom s veľkou obrazovkou a wifi pripojením na internet. V kúpeľni je veľká vaňa a k izbe prináleží aj vonkajšia terasa.

Cena dla 1 osoby Od 139 € / Noc
Cena dla 2 osób Od 158 € / Noc

Ogólne zasady i warunki korzystania ze strony Strona główna      |      Konferencje      |      Wesela      |      Bar i restauracja      |      Zakwaterowanie      |      Wellness & Spa      |      Galeria zdjęć      |      Kontakt