Facebook Newsletters
Słowacka wersjaAngielska wersjaPolska wersja
Przyjazd: Kalendarz   Wyjazd: Kalendarz   Ilość osób:  
Romantyczny pobyt na zamku
Romantyczny pobyt na zamku

Więcej »

Zwiedzanie ruin zamku i pałacu
Zwiedzanie ruin zamku i pałacu

Więcej »

Konferencje i eventy


Hrad a Kaštieľ GrandCastle sa nachádza v Liptovskom Hrádku a je ideálnym miestom na organizovanie pracovných, spoločenských či súkromných podujatí. Ponúkame možnosť zorganizovať konferencie v priestoroch 400-ročného zrekonštruovaného kaštieľa, ktoré sú zariadené tak, aby poskytovali celkový vysoký komfort moderných požiadaviek a zároveň si zachovávajú svoj historický vzhľad.

V GrandCastle sú 3 atypické spoločenské miestnosti, ktoré sú vhodné na organizovanie firemných akcií, menších konferencií, team-buildingových aktivít, či aukcií a výstav.


Kamienna Galeria

Majestátnosť a diskrétnosť hradných múrov ideálne vystihujú požiadavky na obchodné rokovania, svadby alebo iné obchodné, spoločenské či súkromné podujatia.

Stone Gallery je najväčšia z 3 miestností a je špecifická tým, že ako jediná miestnosť spája hrad s kaštieľom. Architektonicky sa v nej prepájajú staré kamenné múry s moderným využitím skla, čo poskytuje dostatok svetla. Je vybavená vysokokvalitným High End ozvučením a premietacim plátnom. Jej súčasťou je aj terasa s prechodom na hrad. Pri Stone Gallery je menšia sála, ktorá sa dá využiť počas prestávok a koktejlov.

Pojemność: 75 osób
Powierzchnia: 175 m2

Ballroom

Ballroom je krásna pozdĺžna klenbová sála s možnosťou využitia na rauty, koktejly , osvieženie počas prestávok konferencií, či iných firemných akcií.

Pojemność: 30 osób
Powierzchnia: 80 m2

W cenie Dużej Galerii

je miestnosť s príjemnou atmosférou, historickými obrazmi, lustrami a dobovým nábytkom. Veľká obrazáreň je určená na menšie meetingy v diskrétnom prostredí priestorov GrandCastle. V prípade záujmu nainštalujeme aj prezentačnú techniku.

Pojemność: 20 osób
Powierzchnia: 72 m2

Všetky tri sály sú vzájomne prepojené, čo je výhodné pri organizovaní väčších konferencií či eventov. Na požiadanie vám zabezpečíme aj sprievodný program. Kaštieľ je pokrytý signálom pre bezdrôtové pripojenie na internet. Všetky priestory ako aj izby v GrandCastle sú nefajčiarske.


Dziedziniec zamku i ogród

V lete, resp. za dobrého počasia, je k dispozícii aj hradné nádvorie a záhrada, ktorá sa rozprestiera okolo celého kaštieľa. Tu je tiež možné zorganizovať konferenciu, piknik, či iné spoločenské aktivity a doplnkové programy.

Powierzchnia dziedzińca: 300 m2

Restauracja Madalena Zai

V reštaurácii Magdalena Zai je možné organizovať rôzne eventy, ako aj ďalší sprievodný program. Priľahlý priestor (tzv. Pavilión) v podobe zimnej záhrady je tiež možné si prenajať.

Okrem uvedenej ponuky je možné priestory privátneho prostredia kaštieľa a parku prenajať exkluzívne iba pre vás.
Pri prenájme viacerých priestorov ponúkame individuálne zľavy.

Skúsený Event Manager pre GrandCastle vám poskytne ďalšie informácie, rád pre vás pripraví konkrétnu ponuku, či osobne vás prevedie priestormi kaštieľa a dohodne detaily vašej akcie priamo na mieste.


Kontakt

Telefon: +421 44 520 77 11

Come To Feel The Difference
GrandCastle
Ogólne zasady i warunki korzystania ze strony Strona główna      |      Konferencje      |      Wesela      |      Bar i restauracja      |      Zakwaterowanie      |      Wellness & Spa      |      Galeria zdjęć      |      Kontakt