Facebook Newsletters
Słowacka wersjaAngielska wersjaPolska wersja
Przyjazd: Kalendarz   Wyjazd: Kalendarz   Ilość osób:  
Romantyczny pobyt na zamku
Romantyczny pobyt na zamku

Więcej »

Zwiedzanie ruin zamku i pałacu
Zwiedzanie ruin zamku i pałacu

Więcej »

Bar & Restauracja


Kráľovsky oddychovať a kráľovsky jesť. Hradná kuchyňa, ktorá splní vaše gurmánske sny. Zahryznite sa do gastronomického neba a hodujte na mieste, kde dlhé roky večerala aj krásna grófka a jej manželia.

Reštaurácia Magdalény Zai je miesto, kde okrem histórie ochutnáte aj jednoduché pokrmy naservírované s aristokratickou pozornosťou. Nenájdete tu komplikovaný jedálny lístok, jedlá sú zostavené najmä zo surovín lokálne dostupných, aby boli čerstvé a nefalšované. Otvore svoje srdce tradičnej kuchyni popretkávanej elegantnou gastro inováciou, ktorá vaše chuťové bunky vezme na kráľovskú dovolenku.

Kulinárske umenie je dokonale doplnené vínnou kartou. Ponuka skvelých vín zahraničnej i národnej produkcie z unikátnej hradnej pivnice spraví z každého stolovania malý sviatok. 

Hradná reštaurácia s kapacitou až pre 60 hostí vás privíta v príjemnom prostredí, ktoré je ako stvorené pre spoločenské stretnutia či rokovania. Posedenie v salóniku s chlebovou pecou, rozjímanie pri pukotajúcom krbe počas dlhých zimných večerov v krbovom “foyer" alebo letné snívanie na priľahlej terase s posedením v záhrade vás zahrnie kráľovskou intimitou prostredia.

Otváracie hodiny - Bar a reštaurácia Magdaleny Zai


Sezóna LETO / máj - október
Poniedziałek – Niedziela: 11:00 – 22:00

Sezóna ZIMA / november - apríl
Poniedziałek – Niedziela: 12:00 - 21:00

V prípade záujmu o rezerváciu (pre skupiny aj mimo otváracích hodín), neváhajte nás kontaktovať.

Rezervácie - Všeobecné informácie: +421 44 520 77 11,-29

Jedálny lístok

» Karta napoi
» A la Carte menu
» Dezerty
» Detské menu
» Degustačné menu

Ogólne zasady i warunki korzystania ze strony Strona główna      |      Konferencje      |      Wesela      |      Bar i restauracja      |      Zakwaterowanie      |      Wellness & Spa      |      Galeria zdjęć      |      Kontakt