Facebook Newsletters
Slovenská verziaAnglická verzia
Príchod: kalendár   Odchod: kalendár   Počet osôb:  
A la carte menu v Reštaurácii Magdalény Zai
A la carte menu v Reštaurácii Magdalény Zai

viac »

Letné snívanie na hrade
Letné snívanie na hrade

viac »

Zámocký pobyt
Zámocký pobyt

viac »

Darčekové poukazy v Chateau GrandCastle
Darčekové poukazy v Chateau GrandCastle

viac »

Romantický pobyt na zámku
Romantický pobyt na zámku

viac »

Svadobné výročie
Svadobné výročie

viac »

Leňošenie na hrade
Leňošenie na hrade

viac »

Kráľovský pobyt na zámku
Kráľovský pobyt na zámku

viac »

Otváracie hodiny v Reštaurácii Magdalény Zai
Otváracie hodiny v Reštaurácii Magdalény Zai

viac »

Firemné a vianočné večierky a Dobová večera
Firemné a vianočné večierky a Dobová večera

viac »

PREHLIADKA Hradu a Kaštieľa
PREHLIADKA Hradu a Kaštieľa
V zimnej sezóne sa prehliadky Hradu a kaštieľa organizujú len na objednávku.

viac »

Konferencie a eventy


Hrad a Kaštieľ GrandCastle sa nachádza v Liptovskom Hrádku a je ideálnym miestom na organizovanie pracovných, spoločenských či súkromných podujatí. Ponúkame možnosť zorganizovať konferencie v priestoroch 400-ročného zrekonštruovaného kaštieľa, ktoré sú zariadené tak, aby poskytovali celkový vysoký komfort moderných požiadaviek a zároveň si zachovávajú svoj historický vzhľad.

V GrandCastle sú 3 atypické spoločenské miestnosti, ktoré sú vhodné na organizovanie firemných akcií, menších konferencií, team-buildingových aktivít, či aukcií a výstav.


Stone Gallery

Majestátnosť a diskrétnosť hradných múrov ideálne vystihujú požiadavky na obchodné rokovania, svadby alebo iné obchodné, spoločenské či súkromné podujatia.

Stone Gallery je najväčšia z 3 miestností a je špecifická tým, že ako jediná miestnosť spája hrad s kaštieľom. Architektonicky sa v nej prepájajú staré kamenné múry s moderným využitím skla, čo poskytuje dostatok svetla. Je vybavená vysokokvalitným High End ozvučením a premietacim plátnom. Jej súčasťou je aj terasa s prechodom na hrad. Pri Stone Gallery je menšia sála, ktorá sa dá využiť počas prestávok a koktejlov.

Kapacita: 75 osôb
Rozloha: 175 m2

Ballroom

Ballroom je krásna pozdĺžna klenbová sála s možnosťou využitia na rauty, koktejly , osvieženie počas prestávok konferencií, či iných firemných akcií.

Kapacita: 30 osôb
Rozloha: 80 m2

Veľká obrazáreň

je miestnosť s príjemnou atmosférou, historickými obrazmi, lustrami a dobovým nábytkom. Veľká obrazáreň je určená na menšie meetingy v diskrétnom prostredí priestorov GrandCastle. V prípade záujmu nainštalujeme aj prezentačnú techniku.

Kapacita: 20 osôb
Rozloha: 72 m2

Všetky tri sály sú vzájomne prepojené, čo je výhodné pri organizovaní väčších konferencií či eventov. Na požiadanie vám zabezpečíme aj sprievodný program. Kaštieľ je pokrytý signálom pre bezdrôtové pripojenie na internet. Všetky priestory ako aj izby v GrandCastle sú nefajčiarske.


Hradné nádvorie, záhrada

V lete, resp. za dobrého počasia, je k dispozícii aj hradné nádvorie a záhrada, ktorá sa rozprestiera okolo celého kaštieľa. Tu je tiež možné zorganizovať konferenciu, piknik, či iné spoločenské aktivity a doplnkové programy.

Rozloha nádvoria: 300 m2

Reštaurácia Magdaléna Zai

V reštaurácii Magdalena Zai je možné organizovať rôzne eventy, ako aj ďalší sprievodný program. Priľahlý priestor (tzv. Pavilión) v podobe zimnej záhrady je tiež možné si prenajať.

Okrem uvedenej ponuky je možné priestory privátneho prostredia kaštieľa a parku prenajať exkluzívne iba pre vás.
Pri prenájme viacerých priestorov ponúkame individuálne zľavy.

Skúsený Event Manager pre GrandCastle vám poskytne ďalšie informácie, rád pre vás pripraví konkrétnu ponuku, či osobne vás prevedie priestormi kaštieľa a dohodne detaily vašej akcie priamo na mieste.


Kontakt

Telefón: +421 44 520 77 11

Come To Feel The Difference
GrandCastle
Všeobecné podmienky používania týchto stránok Hrad a kaštieľ      |      Konferencie      |      Svadby      |      Bar & Reštaurácia      |      Ubytovanie      |      Wellness & Spa      |      Fotogaléria      |      Kariéra      |      Kontakt